O firmie

MT-OIL GROUP s.c. jesteśmy wyspecjalizowanym producentem środków pomocniczych do obróbki metali, zajmujemy się również sprzedażą środków smarnych dla przemysłu, rolnictwa, motoryzacji, ogrodnictwa i leśnictwa.

Nasza firma dzięki utworzeniu grupy z firmą OIL-TOM a także dzięki ścisłej współpracy z niemiecką firmą WILKE i wsparciu na poziomie profesorskim z dziedziny trybologii, posiada 25-letnie doświadczenie w produkcji, doborze i doradztwie technicznym na najwyższym światowym poziomie.

Produkujemy chłodziwa  mineralne, półsyntetyczne i najwyższej jakości chłodziwa syntetyczne, które spełniają najwyższe światowe normy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony środowiska.

MT-OIL GROUP s.c. bazuje na własnych technologiach, wynikających z wielu lat doświadczeń i długoletniej współpracy z renomowaną niemiecka firmą WILKE obecną na rynkach całego świata i współpracującej z największymi koncernami przemysłowymi na świecie.

Produkcja prowadzona jest z wykorzystaniem najwyższej jakości surowców chemicznych, a co za tym idzie najwyższej jakości produktu. Postawiliśmy na jakość, ponieważ dzięki temu zapewniamy długą żywotność produktu.

Innowacje które wprowadziliśmy do produkcji emulsji półsyntetycznych jak i syntetycznych gwarantują to, że nasze chłodziwa są wyjątkowo odporne na niepożądane działania biologiczno-chemiczne a co za tym idzie użyte komponenty do produkcji  dzięki biokoncepcji wpływają na ochronę organizmu człowieka, zapewniając maksymalną higienę miejsca pracy.

Zasadniczym przedmiotem działalności firmy MT-OIL GROUP s.c. jest produkcja i dystrybucja środków smarnych w na terenie naszego kraju i zagranicą. Poprzez wyspecjalizowaną kadrę serwisową zapewniamy pełny nadzór nad życiem produktu od początku jego wytworzenia, prowadzimy usługi z zakresu: szybkich badań biologiczno-chemicznych produktu u klienta, badań laboratoryjnych na prośbę klienta,  usunięcia starego chłodziwa, mycia i dezynfekcji obrabiarki, zalania nowym chłodziwem, zamontowaniem specjalistycznych pomocniczych urządzeń do podawania produktu w różnych formach np: mgła olejowa itp.


W naszym asortymencie posiadamy kilkadziesiąt rodzajów środków smarnych takich, jak:

  • oleje emulgujące
  • nieemulgujące do obróbki skrawaniem
  • olej przemysłowe
  • oleje silnikowe
  • smary
  • oleje uniwersalne
  • urządzenia pomocnicze do podawania i separacji niepożądanych substancji obcych

 

Zaufało nam już wiele renomowanych polskich firm,
a także światowych koncernów

Twoje zadanie + Nasze rozwiązanie = Twój sukces

 

do góry