Informacja | Akcyza na preparaty smarowe

Od dnia 1 listopada 2019 roku, państwo wprowadza akcyzę w wysokości 1,18 PLN do każdego litra na preparaty smarowe włącznie z cieczami chłodząco-smarującymi i wszystkimi preparatami występującymi pod kodem CN3403. W związku z tym należy doliczyć powyższą kwotę do kwoty netto wszystkich produktów zakupionych w naszej firmie.

O firmie

MT-OIL jesteśmy wyspecjalizowanym producentem środków pomocniczych do obróbki metali, zajmujemy się sprzedażą środków smarnych dla przemysłu, rolnictwa, motoryzacji, budownictwa i leśnictwa.

Nasza firma dzięki ścisłej współpracy z międzynarodowymi koncernami naftowymi, a także  i wsparciu na poziomie profesorskim z dziedziny trybologii, posiada 20-letnie doświadczenie w produkcji, doborze i doradztwie technicznym na najwyższym światowym poziomie.

Produkujemy chłodziwa  mineralne, półsyntetyczne i najwyższej jakości chłodziwa syntetyczne, które spełniają najwyższe światowe normy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony środowiska.

MT-OIL bazuje na własnych technologiach, wynikających z wielu lat doświadczeń i długoletniej współpracy z klientami wsłuchując się w potrzeby  danej branży. Produkcja prowadzona jest z wykorzystaniem najwyższej jakości surowców chemicznych, a co za tym idzie najwyższej jakości produktu. Postawiliśmy na jakość, ponieważ dzięki temu zapewniamy długą żywotność produktu.

Innowacje które wprowadziliśmy do produkcji emulsji półsyntetycznych jak i syntetycznych gwarantują to, że nasze chłodziwa są wyjątkowo odporne na niepożądane działania biologiczno-chemiczne a co za tym idzie użyte komponenty do produkcji  dzięki biokoncepcji wpływają na ochronę organizmu człowieka, zapewniając maksymalną higienę miejsca pracy.

Zasadniczym przedmiotem działalności firmy MT-OIL jest produkcja i dystrybucja środków smarnych  na terenie naszego kraju i zagranicą. Poprzez wyspecjalizowaną kadrę serwisową zapewniamy pełny nadzór nad życiem produktu od początku jego wytworzenia, prowadzimy usługi z zakresu: szybkich badań biologiczno-chemicznych produktu u klienta, badań laboratoryjnych na prośbę klienta,  usunięcia starego chłodziwa, mycia i dezynfekcji obrabiarki, zalania nowym chłodziwem, zamontowaniem specjalistycznych pomocniczych urządzeń do podawania produktu w różnych formach np.: mgła olejowa itp.

 

W naszym asortymencie posiadamy kilkadziesiąt rodzajów środków smarnych takich, jak:

  • oleje emulgujące - grupa produktów HIGHCOOL
  • nieemulgujące do obróbki skrawaniem - grupa produktów MT-FLUIDCUT
  • olej przemysłowe 
  • oleje silnikowe
  • smary
  • oleje uniwersalne
  • preparaty odparowujące do obróbki plastycznej stali i metali kolorowych tłoczenia, gięcia, profilowania, perforowania - grupa produktów MT-VAPORIZE

 

Zaufało nam już wiele renomowanych polskich firm a także światowych koncernów

Twoje zadanie + Nasze rozwiązanie = Twój sukces

 

do góry